enekrajztlogo

Karácsonyi jótékonysági koncert

2013. december 15.

Iskolánk énekkara idén  december 15-én 15 órától tartotta a már 20 éve hagyományos jótékonysági koncertjét és betlehemezését. A helyszín a kerületi Szent Pál templom volt, amely modern kialakításával adott helyet a több száz éve tradicionális betlehemi játéknak és reneszánsztól, a többszólamúság kezdetétől napjaink zenéjéig tartó énekcsokornak.

A betlehemezést idén is az ötödikes osztályok tartották. A koncerten felléptek iskolánk zenei tehetségei, énekkara, gitárzenekara és kamarazenekara. Az elmúlt évek óta most vettek részt a legtöbben ezen a rendezvényen. Az ötödikeseket betanította és a kórusnak vezényelt Linkéné Gácsi Éva énektanár, karvezető. A konferálásban Sipiczky Márk tanár úr segített. Összesen 134.210 Ft-ot gyűjtött össze ezzel iskolánk, melyet dr. Bényi Zsoltnak, a Remény Alapítvány elnökének adott át az énekkar, a pénzt a kerület szegényeinek segítésére fordítjuk.

Köszönjük mindenkinek a részvételt!

Az énekkari koncerten, a Szent Pál templomban készült képek: